درباره اگرویار

شرکت خوشه پروران مهام، با نام تجاری اگرویار در سال 1399 راه‌اندازی شد. اگرویار پلتفرم جامعی شامل سایت و اپلیکیشن برای ارائه خدمات به کشاورزان و کارشناسان کشاورزی است. در پلتفرم جامع خدمات کشاورزی اگرویار فرهنگ جدیدی از کشاورزی را تجربه می‌کنید و می‌توانید باغ و مزرعه خود را هدفمند و هوشمندانه مدیریت کنید.

ماموریت ما

ما متعهد هستیم که در حوزه کشاورزی و امنیت غذایی میهن عزیزمان ایران تأثیرگذار باشیم و به آینده‌ای پایدار برای تولید محصولات کشاورزی کشور کمک کنیم. با بهره‌مندی از ظرفیت اساتید، کارشناسان و فعالان حوزه کشاورزی کشور و با همراهی کشاورزان عزیز و تیم جوان و خلاق اگرویار، از طریق افزایش کیفیت و راندمان تولید محصولات کشاورزی به تولید صنعتی پایدار و حفاظت از محیط زیست کشورمان کمک خواهیم کرد.

ارزش های اصلی ما

صداقت و سلامت

صداقت و سلامت در کار، شاخصه اصلی تیم اگرویار است و در آن فرهنگ جدیدی مطابق با منطق و اصول اکوسیستم کشاورزی در کل دنیا پایه‌ریزی شده است.

نوآوری و نبوغ

نوآوری در خدمت‌رسانی نقطه قوت تیم اگرویار است. نوآوری در اگرویار توسط کارکنان با انگیزه و خلاق، کارشناسان متخصص و کشاورزان پیشرو ایجاد شده است که همگی یک تیم منحصر به فرد را تشکیل می‌دهند.

سودمندی

انجام کاری که برای کشاورزان، کارشناسان، سهامداران، شرکای تجاری ما و همینطور محیط زیست سودمند و درست است.

اهداف ما

همراهی کشاورزان برای تصمیم‌گیری بهتر

همراهی کارشناسان برای ارائه خدمات به کشاورزان

کمک به افزایش سلامت و راندمان تولید محصولات کشاورزی